Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kolarov enderron Realin: Eshte nje enderr te stervitesh nga Mourinho!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Erlind Ēela
Super Administrator
Super Administrator
Erlind Ēela


Numri i postimeve : 56
Vendndodhja : Tirana
Gjendja/Hobi : Football
Registration date : 27/05/2010

Kolarov enderron Realin: Eshte nje enderr te stervitesh nga Mourinho! Empty
MesazhTitulli: Kolarov enderron Realin: Eshte nje enderr te stervitesh nga Mourinho!   Kolarov enderron Realin: Eshte nje enderr te stervitesh nga Mourinho! Icon_minitimeSun May 30, 2010 2:06 pm

"Emri im, kohet e fundit, eshte lidhur shpesh me Real Madrid-in. Thuhet qe 'merenget' duan te fitojne sherbimet e mia, por qe une dua te shkoj te Interi. Ne te vertete asnje nga dy klubet nuk me ka kontaktuar". Alexander Kolarov nuk shkeputet nga e ardhmja e tij dhe pranon qe nuk ka qene i kotaktuar nga Inter apo Real Madrid. Mbrojtesi serb, duhet te lere klubin bardhe e kalter per nje shume rreth 18 milion euro. "Di qe vitin e kaluar thuhej qe Mourinho ishte shume i interesuar per mua dhe deshironte te me sillte te Inter - shpjegon mbrojtesi ne nje interviste per 'Marca' - Do shohim cfare do ndodhe, por per momentin une mendoj vetem per kombetaren time. Reali? Ne Spanje luhet me shume per spektaklin, ne Itali ka me shume skema dhe taktika dhe kjo nuk me favorizon, qe kur kam qene i vogel me ka terhequr Reali i Madridit",- perfundon Kolarov.
Kolarov enderron Realin: Eshte nje enderr te stervitesh nga Mourinho! Article-1270652464656-090989EF000005DC-672720_636x300
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kolarov enderron Realin: Eshte nje enderr te stervitesh nga Mourinho!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» I. Tare: Kolarov ? Per momentin eshte jashte merkatos .
» Mou firmos per Realin...
» Mourinho per zikaltrit ...
» Benitez mendohet dhe telefonon Morattin: Maicon eshte i pazevendesueshem.
» Moratti: Mourinho u largua nga Italia jo nga Interi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: "Un jam INTERIST" :: Lajmet e fundit rreth Inter-it-
Kėrce tek: