ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

PAZZA INTER AMALA

 
Asnjė mesazh i ri

Prezantimet e Antareve

Ketu do te keni mundesine te prezantoheni ne forum me njeri tjetrin,dhe te krijoni njohjet e para me njeri tjetrin...
Moderator: Moderatori
40272Tue Jan 25, 2011 10:38 pm
GzimmI Gzimi ktu
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje per mikun tim ZIKALTER...

36Mon Aug 09, 2010 10:16 pm
ddriton urgjent pergjegje ?
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik

Ketu mund te postoni fotot tuaja dhe te ngjyrave tona ZIKALTER (sipas temes)
Moderator: Anushi
28Mon Jul 12, 2010 1:14 am
denizinter1 Komentoni fotot e antareve
Asnjė mesazh i ri

Grafica,avatar dhe walpapper

46Sat Jun 19, 2010 3:05 am
Diego Milito[Sami] NEW WALLPER 2010 INTER

"Un jam INTERIST"

 
Asnjė mesazh i ri

Lajmet e fundit rreth Inter-it

5171Thu Nov 25, 2010 1:23 am
Erlind Ēela Lista e te demtuarve, dhe ditet qe i kane mbetur per te mos luajtur !
Asnjė mesazh i ri

Video dhe foto ZIKALTER

511Sat May 29, 2010 11:44 am
AlbanianBlood Inter - Pazza Inter Amala (Official Song) 2007
Asnjė mesazh i ri

Prognozimi i ndeshjeve per adhuruesit e basteve

11Fri May 28, 2010 5:24 pm
Ergin Baste 1 x 2

Skuadra dhe Merkato

 
Asnjė mesazh i ri

Historia e F.C INTERNACIONALE

33Sun May 30, 2010 2:29 am
Klenti Keto jane trofete qe ka fituar INTER ne historine e saj:
Asnjė mesazh i ri

Merkato Zikaler

Gjithcka rreth lojes se magjishme te futbbollit,atij te huaj dhe Shqiptare...
34Sun May 30, 2010 3:08 pm
Erlind Ēela Mendohet shkembimi Modric - Muntari .
Asnjė mesazh i ri

Skuadra

56Sun Aug 01, 2010 3:51 pm
ddriton Informacione per interin,
Asnjė mesazh i ri

Ndeshjet

Ketu mund te flasim per impenjimet e rradhes se skuadres.
11Sat May 29, 2010 11:57 am
AlbanianBlood Super-Kupa e Evropes
Asnjė mesazh i ri

Ekipet zinxhir dhe projektet e Inter

00

Futbolli ne pergjithesi

 
Asnjė mesazh i ri

Seria A

Kendi i kushtuar kampionatit ITALIAN...
36Sat May 29, 2010 11:57 pm
Klenti Keto jane fitueset e SERIA A:
Asnjė mesazh i ri

Tim Cup Italia

Kendi kushtuar kupes se Italise
25Sun May 30, 2010 2:07 am
Klenti Keto jane skuadrat fituese te Kupes se Italise nder vite:
Asnjė mesazh i ri

Champions League

Kendi kushtuar Champions League
25Sun May 30, 2010 1:42 am
Klenti Keto jane te gjitha ndeshjet finale dhe skuadrat fituese te Champions League:
Asnjė mesazh i ri

Boterori 2010

26Mon May 31, 2010 12:11 am
Arbnor Per ke do beni tifo kete Boteror?
Asnjė mesazh i ri

Kampionati Shqipetar

22Sun May 30, 2010 8:27 pm
Klenti Skuadrat fituese te Superliges nder vite:
Asnjė mesazh i ri

Sporte te tjera

11Sun May 30, 2010 2:16 am
Klenti Pilotet fitues te Formula 1 nder vite:

Lojra dhe argetime

 
Asnjė mesazh i ri

Lojra virtuale

14Mon May 31, 2010 3:59 pm
Ergin INTER
Asnjė mesazh i ri

Chat dhe diskutim i lire

00

STAFI FORUMIT

 
Asnjė mesazh i ri

STAFI

11Fri May 28, 2010 5:42 pm
Ergin Stafi Forumit!
Asnjė mesazh i ri

Rregullorja forumit

11Sat May 29, 2010 11:24 pm
Klenti Disa rregulla per te gjithe:
Asnjė mesazh i ri

Ndihme

15Mon May 31, 2010 9:45 pm
Arbnor Ketu mund te kerkoni ndihme per cdo problem ne lidhje me forumin!
Asnjė mesazh i ri

Kritika dhe sugjerime

00
Shoqeria Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 425 artikuj
Forumi ka 197 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri rk485
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 163 mė Wed Nov 24, 2010 8:23 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Moderatori ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur