Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Dunga: Lojtarėt e Interit, do ta fitojnė Botėrorin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianBlood
Antar i ri
Antar i ri



Numri i postimeve : 17
Vendndodhja : Nerazzurri
Registration date : 29/05/2010

Dunga: Lojtarėt e Interit, do ta fitojnė Botėrorin Empty
MesazhTitulli: Dunga: Lojtarėt e Interit, do ta fitojnė Botėrorin   Dunga: Lojtarėt e Interit, do ta fitojnė Botėrorin Icon_minitimeSat May 29, 2010 11:24 am

Carlos Dunga ka shprehur mbėshtetjen e tij pėr kontingjentin e futbollistėve brazilianė tė Interit, tė cilėt do tė luajnė pėr kombėtaren e Selecaos nė Botėrorin e radhės.

“Unė do tė tentoj ta fitoj Botėrorin duke pėrdorur ‘murin’ e Interit. Pesė muaj mė parė kam thėnė se Lucio ka qenė futbollist i jashtėzakonshėm kėtu, kam thėnė se ai do ta bėjė Interin tė fitojė dhe nuk isha i gabuar”.

“Ai ėshtė fitues. Ne kemi urinė e Lucios, klasin e Julio Cesarit dhe fuqinė e Maiconit…ėshtė pothuajse e pamundur pėr ekipet tjera tė shėnojnė nė murin e kėtyre lojtarėve”, ka thėnė Dunga pėr La Gazzeta dello Sport.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dunga: Lojtarėt e Interit, do ta fitojnė Botėrorin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Coutinho nga Korriku 2010 do jete futbollist i Interit !
» Capello akoma me afer Interit, ja kontaktet e para dhe tani ...
» Keta jan Lojtaret te cilet luajn per Interin tani per tani :
» Portieri i Interit, braziliani Julio Cesar, ka lene fushen e lojes sot ne ndeshjen kunder Zimbabwe.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: "Un jam INTERIST" :: Lajmet e fundit rreth Inter-it-
Kėrce tek: