Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Brazil, Julio Cesar: Jam i lodhur, por motivimet jane te medha.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Erlind Ēela
Super Administrator
Super Administrator
Erlind Ēela


Numri i postimeve : 56
Vendndodhja : Tirana
Gjendja/Hobi : Football
Registration date : 27/05/2010

Brazil, Julio Cesar: Jam i lodhur, por motivimet jane te medha. Empty
MesazhTitulli: Brazil, Julio Cesar: Jam i lodhur, por motivimet jane te medha.   Brazil, Julio Cesar: Jam i lodhur, por motivimet jane te medha. Icon_minitimeFri May 28, 2010 11:42 pm

Julio Cesarit nuk i ka mjaftuar tripleta me Interin. Portjeri zikalter deshiron ta mbylle mrekullisht dhe premton lufte ne ndeshjet e Boterorit ne Afriken e Jugut: "Ka qene nje vit shum impenjativ, por kur vjen puna tek Kupa e Botes, qe eshte nje enderr qe kur je femije, lodhja zhduket dhe sigurisht nuk mund te mendosh per pushimet. Ashtu si Taffarel (aktualisht stervites i portjereve te Brazilit) dua te shkruaj emrin tim ne historine e Selecaos. Po stervitemi mire, pavaresisht sforcimeve. Sot gjate stervitjes se pare ne Afriken e Jugut kembet e mia ishin akoma pak te lodhura, por do arrijme ne 1OO% deri ne ndeshjen e pare me 15 Qershor, kunder Korese se Veriut".
Brazil, Julio Cesar: Jam i lodhur, por motivimet jane te medha. 1D98A4CEEAE67E91A8AA2FFD43EA5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Brazil, Julio Cesar: Jam i lodhur, por motivimet jane te medha.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Julio Cesar kunder topit qe do te perdoret ne Boteror !
» Portieri i Interit, braziliani Julio Cesar, ka lene fushen e lojes sot ne ndeshjen kunder Zimbabwe.
» Keto jane fitueset e SERIA A:
» Keto jane trofete qe ka fituar INTER ne historine e saj:
» Keta jane presidentet qe kane drejtuar INTER nder vite:

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: "Un jam INTERIST" :: Lajmet e fundit rreth Inter-it-
Kėrce tek: