Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin !

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
Erlind Ēela
Super Administrator
Super Administrator
Erlind Ēela


Numri i postimeve : 56
Vendndodhja : Tirana
Gjendja/Hobi : Football
Registration date : 27/05/2010

Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin ! Empty
MesazhTitulli: Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin !   Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin ! Icon_minitimeThu May 27, 2010 11:46 pm

Tifozet Zikalter jane kurioze, nuk duan me te degjojne vetem fjale, tani duan vepra. Philippe Coutinho, talenti i Vasco de Games qe pas pak ditesh do te jete 18 vjec, nuk do qendroj ne Brazil edhe per disa muaj sic thoshte klubi brazilian, por do te kaloje direkt te Inter. Kete e garanton menaxheri i tij, Cacau Barbosa: " Coutinho eshte si huazim te Vasco de Gama, nga Korriku ai do jete lojtar i Interit ", ka thene Barbosa, i cili me pas ka pergenjeshtruar kur e pyeten per nje kalim te Coutinhos te Lazio per tu nderruar me Kolarov, " Nuk kam informacion per kete interesim te Lazios, un di vetem qe Coutinho do kaloje tek Inter", ka perfunduar Barbosa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Andi
Antar i ri
Antar i ri



Numri i postimeve : 3
Registration date : 27/05/2010

Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin ! Empty
MesazhTitulli: Re: Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin !   Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin ! Icon_minitimeFri May 28, 2010 12:27 am

Erlind ....kush do dali nga skema qe te luaje Coutinho
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Erlind Ēela
Super Administrator
Super Administrator
Erlind Ēela


Numri i postimeve : 56
Vendndodhja : Tirana
Gjendja/Hobi : Football
Registration date : 27/05/2010

Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin ! Empty
MesazhTitulli: Re: Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin !   Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin ! Icon_minitimeFri May 28, 2010 12:47 am

Nuk dihet akoma, sepse si fillim duhet gjetur trajneri per skuadren, qe esht me i rendsishmi, pastaj do provohet, por besoj se si fillim do i nise ndeshjet nga stoli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Arbnor
Antar i ri
Antar i ri
Arbnor


Numri i postimeve : 15
Age : 30
Vendndodhja : Gjermani
Gjendja/Hobi : Futboll
Registration date : 27/05/2010

Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin ! Empty
MesazhTitulli: Re: Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin !   Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin ! Icon_minitimeFri May 28, 2010 2:33 pm

me duket see arnautovic do te largohet ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Erlind Ēela
Super Administrator
Super Administrator
Erlind Ēela


Numri i postimeve : 56
Vendndodhja : Tirana
Gjendja/Hobi : Football
Registration date : 27/05/2010

Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin ! Empty
MesazhTitulli: Re: Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin !   Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin ! Icon_minitimeFri May 28, 2010 7:46 pm

Edhe un ashtu kam degjuar per Arnautovic, kan then qe ai esht shum shum i dashur nga tifozat, te cilet kerkojne qe ai te qendroje, por nuk ja vlen te derdhen 9 milion euro per nje lojtar qe ste bind dhe ska treguar asgje gjat gjith sezonit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin ! Empty
MesazhTitulli: Re: Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin !   Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin ! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Coutinho, nga Korriku i ketij viti do luaje per Interin !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Coutinho nga Korriku 2010 do jete futbollist i Interit !
» Coutinho: Ne sherbim te skuadres.
» Informacione per interin,
» Mou falenderon Interin, qe nga tifozet e deri te Moratti .
» Ranochia dhe Miguel Veloso ne sezonin 2011/2012 do luajne per Interin.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: "Un jam INTERIST" :: Lajmet e fundit rreth Inter-it-
Kėrce tek: